Work in progress

Hejo!

prace trwają.

Celem – od strony strukturalnej – jest opracowanei systemu kategorii, tak, żeby można było wybrać teksty piosenek, notyi opis kroków menu.

A żeby domyślnie na stronie głównej pokazywały wydarzenia chatkowe (potańcówki)

Pliki nietekstowe wrzucamy jako załączniki.

Pomysł jest, żeby to zrobić za pomocą kategorii

<teraz jest tak, że strony z kategorii wydarzenia nie mogą należeć do innej kategorii, bo inne kategorie są zablokowane przed wyświetlaniem na stronei głownej. jest to nieco kłopotliwe, jeśli robimy np. tańce sycylijskie. Jeśli nie uda się tego obejść, to trzeba będzie zrezygnować z tego eksponowania wydarzeń – i zrobić stattyczną stronę startową z wielkim linkiem do wydarzeń calbo jakoś tak>

lista rozwijana kategorii gegionalnych gdzieś z boku, a poza tym linki do kategorii muzyka, teksty i kroki osobno

Np. nuty w  wrzucamy jako załącznik albo plik graficzny d ostrony na temat danego tańca, strona ta może zawierać opis kroków albo nie, tekst piosenki albo nie, w każdym razie dodajemy ją do kategorii „melodie”

Możemy też załączyć  melodie w formacie mp3, jeśli akurat mamy do tego prawo

 

Ad strony graficznej – dopieszczenie szablonu albo zamiana na inny 😉

Jedna myśl w temacie “Work in progress”

  1. Wydarzenia dodane za pomocą kalendarza. Trzeba będzie dodać podstronę eksponującą listę nadchodzących wydarzeń i może ustawić ją jako domyślną. Kategoria „Wydarzenia Chatki” powstała dla wydarzeń tworzonych ręcznie (nie przez kalendarz) i będzie można ją usunąć po przeniesieniu istotnych danych archiwalnej na podstrony sekcji „Nasze projekty”

Dodaj komentarz